Aktīvās sastāvdaļas

Viena no mūsu galvenajām sastāvdaļām ir patentēts, augu bāzes, bio-aktīvo 2QR-komplekss (No Angļu val. izruna nozīmē "izārstēt"). Mēs uzskatām, ka labāk, atjaunot dabisko līdzsvaru makstī, kas aizsargās jūs no diskomforta sajūtas - nevis tikai ārstēt simptomus. Šī metode ir efektīva. Tā dod tiešu atvieglojumu, novērš diskomforta sajūtas atkārtošanos un tai nav zināmu blakusparādību.

2qr video

Kas ir 2QR-komplekss?

2QR-kompleksam ir unikāla spēja neitralizēt kaitīgos mikrobus, piemēram, raugu un sliktās baktērijas. To var lietot kopā ar citiem medikamentiem.

2QR-komplekss ir iegūts no Aloe Barbadensis lapu sulas, kas ir dabīgs produkts. Mēs iegūstam Alvejas želeju no dažādiem avotiem, Kirasao, ASV, dienvidāfrikā, utt. Atkarībā no avota, saules un lietus apjoma, un ražas novākšanas laika, krāsa var atšķirties no caurspīdīgas līdz gaiši vai tumši dzeltenai. Arī smarža var atšķirties atkarībā no reģiona, kur Aloe Barbadensis bija novākta.

Multi-Gyn produktu drošība un efektivitāte tiek garantēta neatkarīgi no želejas krāsas. Lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums, ja jums ir kāds jautājums vai šaubas par krāsu.

Antibiotikas

Antibiotikas ir paredzētas maksts diskomforta sajūtas un infekcijas ārstēšanai. Lai gan tās var būt efektīvas, lai atbrīvotos no maksts infekcijas, tām ir arī spēcīga ietekme uz pārējo ķermeni.

Metronidazol ir antibiotika, kas bieži vien ir paredzēta, lai ārstētu bakteriālo vaginozi. Uzņemot metronidazolu, lietotājam var būt nepatīkamas blakusparādības, piemēram, paātrināta sirdsdarbība, siltumu vai apsārtums zem ādas, tirpšanas sajūta, slikta dūša un vemšana.

Multi-Gyn produktu darbs ir normalizēt dabisko maksts mikrofloru, tiem nav ietekmes uz pārējo ķermeni, un nav zināmu blakusparādību. Uzziniet vairāk par Multi-Gyn produktu darbību un to ietekmi uz Jūsu ķermeni!

ka tas strada

Uzziniet vairāk par to efektivitāti, vai izmēģiniet mūsu produktu atlasītāju, lai atrastu labāko produktu tieši Jums!