Esiet sveicināti šajā tīmekļa vietnē, kas pieder un ko vada BioClin un/vai BioClin meitas uzņēmums, filiāle vai saistītais uzņēmums (šie ‘BioClin’ lietošanas noteikumi attiecas kolektīvi uz BioClin, Inc. un tā meitasuzņēmumiem, filiālēm un saistītajiem uzņēmumiem) (‘Vietne’). BioClin uztur vietni kā pakalpojumu apmeklētājiem, ievērojot šādus noteikumus un nosacījumus par to, kā lietot šo vietni (‘Lietošanas nosacījumi’). Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat Lietošanas nosacījumiem; ja nepiekrītat Lietošanas nosacījumiem, jūs nedrīkstat izmantot šo vietni. BioClin patur tiesības mainīt vietnes saturu un šos Lietošanas nosacījumus periodiski bez iepriekšēja brīdinājuma.

Vietnes satura izmantošana
Varat skatīt, izdrukāt un lejupielādēt saturu no vietnes, ievērojot šādus nosacījumus: (a) saturu var izmantot vienīgi informatīvā nolūkā; un (b) saturu nedrīkst modificēt vai mainīt jebkurā veidā. Jūs nedrīkstat pārpublicēt, izplatīt, sagatavot atvasinātus darbus, vai citādi izmantot saturu, izņemot, kā nepārprotami atļauts šeit.

Jūs nedrīkstat rāmēt vai izmantot ierāmēšanas paņēmienus, lai pievienotu jebkādu preču zīmi, logo vai citu BioClin patentētu informāciju (tostarp attēlus, tekstu, lapas izkārtojumu  vai formu) bez īpašas rakstiskas BioClin piekrišanas. Jūs nedrīkstat izmantot jebkuru meta tagus vai kādu citu “slēpto tekstu” izmantojot BioClin vārdu vai preču zīmes bez skaidras rakstiskas BioClin piekrišanas. Jūs nedrīkstat izmantot jebkuru BioClin logo vai citu īpašuma grafisko vai preču zīmi, kas ir daļa no saites bez skaidras rakstiskas atļaujas.

Jūs neiegūstat nekādas īpašuma tiesības uz jebkuru vietnes saturu. Jebkura nesankcionēta lietošana var novest pie tiesiskām darbībām ar BioClin.

Jebkuri paziņojumi, kas ietverti attiecīgajā vietnē par BioClin nākotnes izredzēm ir “nākotnes pārskati” saskaņā ar Federālo Vērtspapīru likumu. Nav iespējams garantēt, ka nākotnē rezultāti tiks sasniegti, un faktiskie rezultāti var būtiski atšķirties no prognozēm, novērtējumiem un informācijas kopsavilkuma, kas ietverti šajā vietnē. Svarīgi faktori, kas var izraisīt materiālas izmaiņas reālajos rezultātos iekļauj, bet neierobežojas ar faktoriem, kas apspriesti BioClin SEC.

Atsauksmes, komentāri, saziņa un cits saturs
Jūs varat iesniegt komentārus un sniegt citu saturu, ja saturs nav neķītrs, nelikumīgs, draudošs vai apmelojošs un kamēr saturs nepārkāpj konfidencialitāti vai trešās personas intelektuālā īpašuma tiesības. Turklāt šāds saturs nedrīkst saturēt programmatūras vīrusus, masveida sūtījumus, ķēdes vēstules vai jebkāda veida surogātpastu”. Jūs nedrīkstat izmantot viltus e-pasta adresi, uzdoties par kādu personu vai organizāciju, vai kā citādi maldināt attiecībā uz izcelsmes informāciju.”

Iesniedzot informāciju, jūs piešķirat BioClin neekskluzīvas, bezmaksas, pastāvīgas, neatsaucamas, un pilnībā apakš licencējamas tiesības reproducēt, izmantot, mainīt, publicēt, adaptēt, tulkot, radīt atvasinātus darbus, izplatīt, un parādīt šādu saturu visā pasaulē jebkurā medijā. Iesniedzot informāciju arī jūs apliecināt un garantējat, ka saturs ir precīzs; jums pieder vai ir atļauts izmantot saturu, kuru iesniedzat; un ka satura izmantošana neradīs kaitējumu jebkurai personai vai organizācijai.

BioClin vietnē piedāvātie produkti un pakalpojumi
BioClin piedāvā produktus un pakalpojumus vietnē. Kad jūs apņematies iegūt BioClin preci vai pakalpojumu vietnē, jūs piekrītat īpašajam nolīgumam, ko piemēro šim produktam vai pakalpojumam. Jebkuru šādu produktu vai vietnē piedāvāto pakalpojumu izmantošanu regulē vienošanās par šo produktu vai pakalpojumu noteikumi un nosacījumi. Izņemot gadījumus, kas minēti šajā līgumā. BioClin negarantē, ka jebkura produkta apraksts vai saturs, kas ietverts šajā mājas lapā, ir precīzs, aktuāls, uzticams, pilnīgs vai bez kļūdām.

BioClin siekia sąžiningai ir draugiškai bendradarbiauti su partneriais ir vartotojais. Skundų atveju BioClin siekia išspręsti problemas labiausiai civilizuotu bei draugišku būdu. Tais retais atvejais, kai reikia trečiosios šalies intervencijos, kreipkitės į “ODR” (internetinių ginčų sprendimo) platformą.