Piespīlēti džinsi un vagināls diskomforts

Piespīlēti džinsi nāca modē labu laiku atpakaļ un izskatās, ka tie ir uz palikšanu- tie pat ir iespraukušies vīriešu modē. Kopīgi ar legingiem un piespīlētiem šortiem, šauri džinsi iekļaujas apģērbu kategorijā, kas izraisa maksts diskomfortu, ja tiek pastāvīgi valkāti.

Berze

Ciešu apģērbu problēma ir, ka tā cieši piekļaujas ādai un katra kustība izraisa berzi. Tas var izraisīt nelielus plīsumus un audu bojājumus, kā rezultātā rodas nieze vai pat sāpes intīmajā zonā un rada visai nepatīkamu stāvokli. Bet tas vēl nav viss.

Pastāvīga berze rada intīmās zonas temperatūras paaugstināšanos, padarot simptomus vēl nepatīkamākus. Ja apģērba gabals vai apakšveļa ir izgatavota no sintētiska materiāla, vai Jūs lietojat biksīšu ieliktnīšus, Jūsu āda nespēj brīvi elpot un gaisa cirkulācija ir ierobežota. Tas palielina svīšanu un skābekļa līmeņa samazināšanos. Pāri tam visam, ķermeņa šķidrumi, tādi kā sviedri vai izdalījumi, ir ciešā kontaktā ar ādu, palielinot tās kairinājumu.

Vai piespīlēti džinsi rada kairinājumu?

Silta un mitra vide, bez pastāvīgas gaisa plūsmas, rada ideālas mājas sliktajām baktērijām un rauga sēnītēm un tas, protams, palielina infekciju risku. Ņemot vērā, berzes radītos, audu bojājumus, mēs varam saprast, ka slikto mikrobu klātbūtnes dēļ, kairinājuma risks ir pat lielāks, jo bojāta aizsargbarjera un pastāv mikro iegriezumi ādā, kas ļauj mikroorganismiem iekļūt dziļākos ādas slāņos.

Lai gan, tas skan diezgan biedējoši, ir saprotams, ka Jūs nevēlaties pārstāt valkāt mīļākos apģērba gabalus pavisam. Kamēr vien Jūs ierobežojat piegulošu bikšu un šortu valkāšanu- vismaz ne katru dienu, Jūs varat gan pasargāt intīmo veselību, gan izbaudīt šos modes priekšmetus. Pārliecinieties, ka Jūsu izvēlētais modelis un izmērs derēs jūsu augumam, gluži vienkārši tāpēc, ka ja modelim ir cieši jāpieguļ ķermenim, tas nenozīmē, ka jāapstādina asinsrite. Izvairieties no sintētisku apģērbu valkāšanas, jo īpaši, ja runa ir par apakšveļu. Mainiet biksīšu ieliktnīšus, paketes un tamponus ik pa 3 līdz 4 stundām.


"Silta un mitra vide, bez pastāvīgas gaisa plūsmas, rada ideālas mājas sliktajām baktērijām un rauga sēnītēm un tas, protams, palielina infekciju risku."