Kā tas strādā

Multi-Gyn produkti ārstē un novērš maksts diskomforta sajūtas, atjaunojot maksts floras dabisko līdzsvaru. Maksts floras balansa zudums ir viena no biežākajiem diskomforta sajūtu, piemēram, niezes, izdalījumu, sausuma un smaku izraisītājiem. Atjaunot šo līdzsvaru, Multi-Gyn produkti ne tikai sniedz Jums tiešu atvieglojumu, bet arī palīdz novērst jebkādu turpmāko problēmu atkārtošanos.

Iedarbība un blakusparādības

Mūsu produkti galvenokārt sastāv no dabīgām sastāvdaļām. Viena no galvenajām sastāvdaļām ir 2QR-komplekss (No Angļu val. izruna nozīmē "izārstēt"), kas ir dabīga, augu bāzes sastāvdaļa. 2QR-komplekss neitralizē kaitīgās baktērijas un raugu, neļaujot to saķeri ar audiem. Tas nodrošina dabisku atlabšanas procesu un līdzsvaru maksts florā. 2QR-kompleksam nav zināmu blakusparādību.

Ārstē un novērš

Pēc intīmās zonas apstrādes, Multi-Gyn produktiem ir nomierinoša iedarbība uz diskomforta sajūtām, piemēram, niezi vai kairinājumu. Ja jums ir infekcija, piemēram, bakteriālā vaginoze vai piena sēnīte (maksts rauga infekcija), produkti dos Jums atbrīvojumu no diskomforta sajūtas, kā arī ārstēs infekciju.

Produktu var izmantot arī, lai novērstu diskomforta sajūtas un infekcijas. Neesat pārliecināts, kādu produktu izmantot?
Izmēģiniet mūsu produktu izvēles atlasītāju.