Kāpēc lietot Multi-Gyn

Multi-Gyn ir pilns intīmo sevis kopšanas produktu klāsts. Mūsu produkti sniedz intīma diskomforta atvieglojumu, piemēram, smaku, niezes, dedzināšanas sajūtas un pārmērīgu noplūžu, un nodrošina optimālu intīmo higiēnu.

Multi-Gyn ir pilns intīmo sevis kopšanas produktu klāsts

Mūsu produkti sniedz intīma diskomforta atvieglojumu, piemēram, smaku, niezes, dedzināšanas sajūtas un pārmērīgu noplūžu, un nodrošina optimālu intīmo higiēnu.

Zīmolu 1996. gadā izveidoja medicīnas bioloģe Annelize Goedbloed. Viņa vēlējās sniegt sievietēm alternatīvu standarta ārstēšanai, maksts diskomforta sajūtas gadījumos, kam var būt spēcīgas blakusparādības un var izraisīt atkārtotas problēmas.

Multi-Gyn patiesi izprot sieviešu vajadzības, kad runa ir par intīmu diskomforta sajūtu un veidu, kā tas ietekmē viņu dzīvi. Tāpēc mēs nodrošinām produktus, kas dabiskā veidā, bez zināmām blakusparādībām, tieši palīdz pret intīmo diskomforta sajūtu. Mūsu produkti ir balstīti uz unikālo 2QR-kompleksu (No Angļu val. izruna nozīmē "izārstēt"), kas atjauno un normalizē dabisko mikrofloru makstī.


 

Kā tas strādā

Multi-Gyn produkti, atjauno un aizsargā dabisko maksts līdzsvaru. Ja maksts flora ir līdzsvarota, tā ir dabiski aizsargāta no baktērijām un rauga, kas izraisa diskomforta sajūtas. Kad līdzsvars tiek traucēts, var attīstīties diskomforta sajūtas, piemēram, nieze, izdalījumi, smaka, vai sausums.

Mūsu produkti darbojas, lai optimizētu Jūsu dabisko floru un atbalstītu noderīgo baktēriju augšanu, kas palīdz aizsargāt jūs no diskomforta sajūtas un infekcijām.Mūsu produkti

Multi-Gyn piedāvā pilnu intīmās kopšanas līdzekļu klāstu. Mēs piedāvājam produktus maksts diskomforta sajūtas, piemēram, niezes, sausuma, noplūžu vai smaku, kā arī bakteriālās vaginozes un rauga sēnītes ārstēšanai un ikdienas lietošanai.

Nav pārliecības, kuru produktu izmantot? Izmēģiniet mūsu produktu atlasītāju, lai atrastu pareizo produktu tieši Jums!