BioClin ir veikti dažādi klīniskie pētījumi. Lūdzu, skatiet sarakstu zemāk. Lai iegūtu vairāk informācijas, jūs esat laipni aicināti sazināties ar mums.

Klīniskie pētījumi ar Multi-Gyn ActiGel *. 

1. Ziņojums par pētniecisko izmeklējumu ar ActiGel sievietēm ar vaginālo diskomfortu.
Multi-Gyn ActiGel tika konstatēts kā noderīgs sievietēm, kuras piedzīvo maksts neērtības, un tas bija noderīgs arī kā atbalstoša pamatā esošās slimības ārstēšanai, piemēram, bakteriālā vaginoze (nespecifisks vaginīts) un candida vaginitis. Pētījums tika veikts no 2013.gada oktobra – 2013.gada janvārim 50 sievietēm vecumā no 21 līdz 61 gadam Tokijā.
Japāna 2013. Kunio Kitamura, MD, Yukihiro Shibui, MD, Kanako Hanaoka, MD, Sayoko Makabe, MD, Harumi Kubo, MD

2. Novērojumu farmācijas aptauja par Multi-Gyn ActiGel iedarbīgumu nekomplicētu maksts apstākļu ārstēšanā.
Pētījums Itālijā starp 390 sievietēm, vecumā no 15 – 65 gadiem, liecina, ka Multi-Gyn ActiGel tiek uzskatīts par efektīvu maksts discomforta ārstēšanā.
Itālija 2013. Corman S.P.A.

3. Pirmreizēja apstrāde un ar bakteriālo vaginozi saistītu sūdzību atvieglojums ar metronidazolu un Multi-Gyn ActiGel.
Pētījums liecina, ka Multi-Gyn ActiGel piedāvā alternatīvu ceļu antibiotiku intervencei kā pirmreizējai BV palīdzībai un saistītiem simptomiem. Pētījums tika veikts starp 47 gadus vecām sievietēm Serbijā ar bakteriālo vaginozi un saistītām sūdzībām.
Eiropas Dzemdniecība un Ginekoloģija, 2012; 7(2):103-6. Tatjana Bojovic, Djordje Bojovic, François-Xavier Boyer de La Tour 2 un Babet te Lamers.

4. In vitro pētījums par pašaprūpes gelu ietekmi uz vēlamu un nevēlamu maksts mikrofloru.
Multi-Gyn ActiGel uzrāda mazāk kaitīgu ietekmi uz lactobacilli un tāpēc šķiet piemērotāks produkts salīdzinājumā ar citiem pašaprūpes geliem. Pētījums tika veikts 2012.gada septembrī Nīderlandē.
Eiropas Dzemdniecība un Ginekoloģija, 2012; 7(2):111-4. Joke A.M. Dols, MD, 1, 2 Matilde E.Boon, MD, PhD,2.

5. Izmēģinājuma pētījums, lai novērtētu Multi-Gyn efektivitāti nespecifiska vulvīta un vaginīta ārstēšanā.
Var secināt, ka Multi-Gyn Gel ir liels atvieglojums nespecifiska vulvīta un vaginīta sūdzībām (64%) un bieži vien pilnīgi izārstē. 50 pacienti piedalījās šajā eksperimentālajā pētījumā ar Multi-Gyn Gel, kur iekaisuma sūdzībām diagnozi noteikt nevarēja.
Nepublicēts kontrolēts klīniskais pētījums ar BioClin B.V., Delft, 2006.gada augusts Dr. G. Beyer, Dr. V. F. Beelaarts van Blokland, Dr. R. M. Gaaymans, Dr. M. C. Dersjant, Dr. M. Csanky, Dr. M. E. Boon un Dr. D. Goedhart.

6. Maksts sūdzību atvieglojums un profilakse sievietēm pēc menopauzes.
Var secināt, ka skābes gels ir piemērots, bet, ka 2 QR komponentam ActiGel Multi-Gyn ir spēcīga pievienotā vērtība visu visbiežāk sastopamo maksts sūdzību samazināšanai un novēršanai. Iekļaušanas brīdī pētījumā novēroja 68 sievietes. Maksts sausums bija visbiežākā sūdzība.
BioClin B.V. nepublicēti kontrolētie klīniskie pētījumi, Delft, 2005. gada oktobrī Dr. Boris Divic, Dr. Marta Savic, Dr. Zoran Sretenovic, Dr. Marjan Huljic, Sanja Djurovic, Gordana Obradovic-Hajdukovic un Dr. Matthijs Boon.

7. Multi-Gyn Gel bakteriālās vaginozes profilaksē un ārstēšanā: uz pierādījumiem balstīts citoloģisks novērtējums.
Šī pētījuma rezultāti liecina, ka regulāra Multi-Gyn Gel piemērošana ir efektīvs līdzeklis kokoīdu hipertrofijas un bakteriālās vaginozes profilaksē un ārstēšanā. Šajā pētījumā uztriepes no 40 dalībnieku pacientu grupas tika atlasītas un pārbaudītas.
Nepublicēts kontrolēts klīniskais BioClin B.V. pētījums, Delft, 1999.gada augustā, Dr. Matilde E. Boon; Dr. Annelize Goedbloed.