Multi-Gyn profesionāļiem: Medicīniskais fons

Mikroorganismu, kas dzīvo un mūsu ķermeņa, apjoms ievērojami pārsniedz mūsu "pašu" cilvēka šūnu skaitu. Jaunas atziņas liecina, ka mūsu mikrobu kopienas ir ļoti individuālas, kā, piemēram, pirkstu nospiedumi. Mēs nevaram dzīvot bez tiem, jo tie rūpējas par dažiem ļoti svarīgām funkcijām mūsu gremošanas traktā un ādas un maksts paskābināšanu. Ideālā gadījumā mēs dzīvojam harmonijā ar savu mikrofloru. Šīs ekosistēmas līdzsvars kontrolē kaitīgās baktērijas.

Makstī lietderīgā baktērija ir pienskābe, kas ražo lactobacilli, kas neļauj aktivizēties lielākajai daļai nevēlamo baktēriju un citu mikroorganismu. Maksts mikroorganismu līdzsvara traucējumi bieži vien tiek pamanīti pie izmaiņām izdalījumos tādiem simptomiem, kā nieze, netīkams aromāts vai dedzināšana. Vispazīstamākā ir anaerobās baktērijas pārlieka savairošanās, ko sauc par bakteriālo vaginozi (BV), ko pavada zivju smakai līdzīgs aromāts, ko izraisa šo baktēriju ražotie amīni. (Pinksters 1998). Ārējie faktori šim traucējumam ir higiēna un dzimumakts. Pēc dzimumakta maksts pH ievērojami pieaug no skāba līdz viegli sārmainam. (Tevi-Benissans 1997). Šajā sārmainajā vidē BV flora - kas attīstās paaugstinātā pH - var eksplozīvi palielināties ar pieauguma maksimumu 36 stundas pēc spermas "sārmainā šoka".

Maksts mikrofloras sastāvs ir ļoti dinamisks un mainās, reaģējot uz hormonālajām svārstībām un ārējiem faktoriem, piemēram, seksuālo aktivitāti un maksts higiēnu. Disbakteriozes gadījumā labvēlīgo lactobacilli skaita ziņā pārspēj kaitīgie mikrobi, piemēram, BV flora vai rauga šūnām. Šādu disbakteriozi bieži pavada maksts diskomforts, piemēram, nieze, netīkams aromāts, patoloģiski izdalījumi un sāpes. Gan bakteriālās vaginozes, gan maksts Candida problēmām standarta ārstēšana ir recepšu pretmikrobu medikamenti. Tomēr antibiotikas un pretsēnīšu preparāti var nopietni ietekmēt mikrofloras sastāvu un arī traucēt labvēlīgajiem mikroorganismiem. Turklāt, šīs stratēģijas bieži vien ir efektīvas tikai īstermiņā, jo gan kā BV metronidazola ārstēšanai, tā pretsēnīšu ārstēšanai (piemēram, klotrimazols) no kandidozes tiek ziņots par augstu infekcijas atkārtošanos. Jauni paņēmieni maksts disbakteriozes novēršanai kļuvuši pieejami pēdējo gadu laikā. Šī stratēģija ietver skābu želeju izmantošanu, maksts lactobacilli prebiotisko stimulēšanu un dabisku nelīpošu stratēģiju, kas novērš kaitīgo mikroorganismu koloniju veidošanos uz mūsu ķermeņa virsmām. Nelīpošā stratēģija, kas balstīta uz dabas produktiem, ir inovatīvs, patentēts pamats Multi-Gyn produktu līnijai un tiek apvienota ar citiem funkcionālajiem komponentiem, piemēram, skābajām un prebiotiskajām sastāvdaļām, lai novērstu un ārstētu maksts infekcijas un ar to saistītās neērtības.

Vairāk profesionālas informācijas: