Kā rūpēties par Jūsu vagīnu vasarā

Vasaras laiks nozīmē, ka Jūsu vagīna ir vairāk neaizsargāta, kā parasti- karstums, svīšana, ceļošana un peldēšanās ir tikai dažas no lietām, kas var izraisīt vaginālo diskomfortu. Šeit ir daži padomi par to, kā rūpēties par savu vagīnu vasaras mēnešos.

  • Ja Jūs lielāko daļu darba laika pavadāt sēžot pie galda, ja Jums ir gari pārbraucieni vai plānojat ceļot, paturiet prātā, ka ilgstoša sēdēšana ne tikai izraisa sāpes mugurā un plecos, bet tas palielina vaginālās rauga sēnītes infekcijas risku. Sēžot vienā pozīcijā, mūsu intīmā zona sasilst, gaisa cirkulācija samazinās un mitrums palielinās. Mitras, siltas vietas, bez nepietiekamas gaisa piekļuves ir ideāla vieta mikrobu augšanai un infekcijas izveidei.
  • Šauru džinsu un piespīlētu šortu valkāšana siltajos mēnešos, tikai palielina piespīlēto drēbju nelabvēlīgo efektu. Berze, karstums un mitrums palielina kairinājumu un var palielināt piena sēnītes risku, un šis efekts ir vēl aktuālāks svīšanas dēļ, jo sviedri ir ciešā saskarē ar ādu. Ja Jūs nespējat šķirties no mīļākajiem apģērba gabaliem, tad centieties tos nevalkāt katru dienu. Izvēlaties dabīga materiāla veļu un apakšveļu, lai āda spētu elpot.
  • Vasaras laikā mēs veicam vaksāciju un skujamies biežāk, kā ziemas mēnešos, un dažkārt mēs ejam par tālu, cenšoties panākt gludu skuvumu. Tā rezultātā var rasties iekaisums un nieze. Lai to novērstu, skujaties katru otro dienu, atļaujot ādai atgūties. Mitrināt ādu pirms ārstēšanas un pēc tam piemērot dabīgu, nomierinošu produktu.
  • Vasara ir laiks, kad daudzas sievietes sajūt piedzīvojuma kāri, kad runa iet par seksu. Pārliecināties, ka izmantojat aizsardzību, lai novērstu infekciju un STS. Kā arī, neaizmirstiet eļļošanu. Vaginālais mitrums ir nepieciešams nesāpīgam, ērtam dzimumaktam, tā, ka, ja Jums ir problēmas ar dabīgo mitrināšanu, lietojiet produktu, kas Jums var palīdzēt. Lubrikants ļaus Jums izbaudīt seksu bez sāpēm, taču, ja meklējat ilgtermiņa risinājumu, jo īpaši, ja izjūtat berzi sportojot vai pat staigājot, izmēģiniet vaginālo mitrinātāju, ko var izmantot ikdienā un tam ir ilgstošs efekts.
  • Dodaties atvaļinājumā un cenšaties ietaupīt vietu čemodānā? Jūs varat izlemt iztikt bez kāda no kosmētikas produktiem, kas aizņem daudz vietas. Kaut arī, savu intīmās mazgāšanās līdzekļu atstāšana un to aizstāšana ar parastām ziepēm vai burbuļvannu var novest Jūs pie problēmām. Nepiemēroti mazgāšanas līdzekļi var viegli traumēt jutīgos, intīmās ādas virsējos slāņus, izjaukt pH līmeni un izraisīt iekaisumus. Izmantojiet vienkārši ūdeni, vai paņemiet maigu produktu, kas satur nedaudz mazgāšanas līdzekļa, un kam ir intīmai zonai piemērots pH līmenis.
  • Ceļojot, nēsājiet līdzi maigas intīmās salvetes, kas, vēlams, bioloģiski sadalās- tas Jums ļaus saglabāt higiēnu un svaiguma sajūtu, lai kur arī būtu, pat ja duša nav pieejama.